Movies
Ratings
272
The Longest YardRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Game PlanRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
UnknownRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0