Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0