Movies
Ratings
1150
Blood and TiesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
StrawRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Dog DaysRated ★ 3.0