Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5