Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0