Titles you rated
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 4.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 5.0
The Grand FamilyRated ★ 3.0
Light Squadron MaskmanRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5