Movies
Ratings
124
WhiplashRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0