Series
Ratings
23
Suddenly this summerRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0- BoschRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0