Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0