Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The CallRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5