Movies
Ratings
54
Tabloid TruthRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0