Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 5.0
Wild ThingsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
GORated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Hot Shots!Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 4.0