Titles you rated
Food Wars!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 1.0- The World God Only KnowsRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0