Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0