Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0