Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0