Series
Ratings
20
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
HannibalRated ★ 2.0
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 0.5