Movies
Ratings
61
CatsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 0.5
MasterRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5