Movies
Ratings
154
The Berlin FileRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 1.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5