Movies
Ratings
15
A Company ManRated ★ 2.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0