Series
Ratings
15- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
- Reply Pyeongchang, 100°FRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0