Movies
Ratings
59
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0