Series
Ratings
13
Black KnightRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5