Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Late BlossomRated ★ 4.0
He is BeautifulRated ★ 1.5
Dummy MommyRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 5.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 2.0
Road No. 1Rated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 2.5
Glamorous TemptationRated ★ 3.5