Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
Someone You LovedRated ★ 4.0