Series
Ratings
41
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0