Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 0.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5