Titles you rated
Diary of a Wimpy KidRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Attack of the Killer DonutsRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Last TransmutationRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: Final Chapter - The Avenger ScarRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0