Titles you rated
- Hare+Guu FinalRated ★ 5.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 5.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0