Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0