Titles you rated
Voice season1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 2.5