Titles you rated
Our PresidentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
RudyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
The TunnelRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0