Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.5
FirefightersRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5