Titles you rated
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
It's NightRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0