Movies
Ratings
501
AddictedRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.5