Series
Ratings
101
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 2.5- Kamen Rider KivaRated ★ 3.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 3.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 3.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.0- 도라에몽 19기Rated ★ 2.0
- Hello JadooRated ★ 2.0
- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 1.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 2.5