Series
Ratings
34
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 2.5
3%Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.0
AgencyRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5