Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
In the HouseRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0