Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
Ninja KamuiRated ★ 3.0