Titles you rated
Hollow ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 4.5
Lions for LambsRated ★ 3.5
Courage Under FireRated ★ 4.5