Series
Ratings
169
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0