Movies
Ratings
249
SnowpiercerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0