Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
PushRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0