Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5