Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0