Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.5