Movies
Ratings
206
ParasiteRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0