Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
High ScoreRated ★ 3.5
Godzilla Singular PointRated ★ 3.5