Movies
Ratings
59
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Away We GoRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 5.0