Series
Ratings
357
BootsRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
WaywardRated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The IdolRated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5